Orjinal Lida Resmi Satış Sitesi - LİDA Kargo ÜCRETSİZ!

BirKutu İkiKutu ÜçKutu DörtKutu
Meizi Lida   10 Kutu
Numaranizi Birakin Kargolama Ücret

Zayıflamaya Temel Yaklaşım

Bu içerik Maxthorn tarafından yazıldı.
06 Ocak 2013 tarihinde Lida ve Etkileri, Lida ve Hafif Ürünler kategorilerinde yayınlanmıştır.
Yazı Hakkında: Yorum Yok »

Zayıflamaya temel yaklaşım

Canlı bir hücrenin çevresiyle kurduğu beslenme ilişkisi, Ayşe Teyze’ nin yaptığı pazar alışverişine benzer. Ayşe Teyze pazara, evinde olmayan yiyecek maddelerini almaya gider ve cebindeki parayla alabileceğinin en iyisini almaya çalışır.

Bütün canlılar aynı Ayşe Teyze gibi beslenme alışverişinde “kârmaliyet” hesabı yaparak, yaşamaları için gereken kalori ve elementleri “en kolay ve az maliyetle” bulmanın yolunu ararlar. Fazla kalori alımına bağlı olarak artan kilolara karşı lida kapsül kullanılabilir. Bu temel yaklaşım, zaman içinde o canlı türünün, yaşadığı çevrede hangi besin daha çok bulunuyorsa o yönde bir değişim geçirmesine neden olur.

Eğer yaşam için gerekli bir maddeyi çevreden kolayca bulabiliyorsak, maliyeti düşürmek için o maddeyi vücudumuzda sentezlemez, dışardan alırız. Bulamadığımız bazı amino asit ve vitaminleri kendimiz sentezler, bir kısmını barsaklarımızdaki mikro organizmalara yaptırırız.

Bir örnek vermemiz gerekirse; milyonlarca yıl boyunca C vitaminine sahip zengin bitkisel bir ortamda yaşayan insanlar ve primatlar, kendi vücutlarında C vitaminini sentezlemeyi bırakmışlardır. C vitamini sentezinde kullanılan Lgulonolactone oxidase enzimi, insan vücudunda işlevsiz kalmış ve zaman içinde kaybolmuştur. Bu nedenle mutlaka dışarıdan C vitamini içeren besinler ağırlıklı olarak sebze ve meyve almak zorundayız. Lida kullanımı sırasında c vitamini alımı çok önemlidir.

Zayıflamaya Temel Yaklaşım adlı yazımızla ilgili olarak daha fazla internet sayfasına ulaşmak istiyorsanız Zayıflamaya Temel Yaklaşım linkine tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın!

Unutmayın: Lida ile ilgili her türlü yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.