Orjinal Lida Resmi Satış Sitesi - LİDA Kargo ÜCRETSİZ!

BirKutu İkiKutu ÜçKutu DörtKutu
Meizi Lida   10 Kutu
Numaranizi Birakin Kargolama Ücret

Vücudumuz için Faydalı Lida Hapı

Bu içerik Maxthorn tarafından yazıldı.
24 Ağustos 2011 tarihinde Lida ile Gıda Tüketimi, Lida ve Hafif Ürünler, Lida Yan Etkileri kategorilerinde yayınlanmıştır.
Yazı Hakkında: Yorum Yok »

Lida ayıflama kapsülleri ile zayıflamanın keyfini çıkaracaksınız. Forma girmenize yardımcı ve her zaman güvenle kullanabileceğiniz lida zayırlama haplarını sağlıklı şekilde tüketebilirsiniz. Şişmanlıktan kurtulup form bir vücuda sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece lida hapından yararlanmaktır. Güvenli olması nedeniyle lida zayıflama hapları fazlasıyla ilgi görmektedir. Bu immunomodülatör eklemeler enteral veya parenteral yoldan yapılabilir. Enteral beslemeye eklenmeleri, maliyeti parenteral çözeltilerdeki kadar artırmayabilir. Trombotik olaylara eğilim yaratması ve erkeklerde impotans yapabilmesi yan etkileri arasındadır. Canımbinoid’ler. Hint keneviri (esrar) ve marijuana bitkilerinden elde edilen preparatlardır. İlaç piyasamızda bulunmamaktadır. Lida hapını kullanırken kesinlikle orjinal olmasına özen gösteriniz.

Kilo aldırıcı ve bulantıyı önleyici etkileri olmakla birlikte baş dönmesi, dalgınlık, öfori yapabilir. Prokinetik ajanlar. Başlıcaları metoclopramide ve domperidone’dur. Oral yolla verilebilirler, mide ve barsak hareketlerini düzenleyerek bulantıyı ve erken doyma hissini azaltabilirler. Sedasyon yapabilirler, fakat bu doz indirimi ile giderilebilir. Bu gruptan cisapride nadir de olsa tehlikeli disritmiler yapabildiği için piyasadan kaldırılmıştır. Kemoterapi bulantı ve kusmalarına karşı en yaygın kullanılan ilaçlar serotoniu antagonistleri grubundan ilaçlardır (ondansetron ve diğerleri). Özellikle cisplatin’e bağlı kusmalarda etkilidirler. Bulantı ve kusmalara karşı dekzametazon, antihistaminikler, benzodiazepin’ler de kullanılabilir.

Vitamin ve mineral eksikliklerinin giderilmesi. Safra yollarının tıkanması, jejunum ve ileum disfonksivonları, yetersiz gıda alınması, barsak rezeksivonları ile barsak kısalmalarının ortaya çıkması gibi nedenlerle çeşitli vitamin eksiklikleri, özellikle d, a ve k vitamini eksiklikleri, kalsivum ve magnezyum gibi iki değerli katyonların yetersizlikleri sıklıkla ortaya çıkabilir. Yaşlılarda atrofik gastrit sıktır, bu nedenle b12 vitamini depoları çok az olabilir ve kolaylıkla b12 eksikliği ortaya çıkabilir ve başlangıçta hematolojik belirtilerden çok nörolojik belirtiler ön plandadır.

Vücudumuz için Faydalı Lida Hapı adlı yazımızla ilgili olarak daha fazla internet sayfasına ulaşmak istiyorsanız Vücudumuz için Faydalı Lida Hapı linkine tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın!

Unutmayın: Lida ile ilgili her türlü yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.