Orjinal Lida Resmi Satış Sitesi - LİDA Kargo ÜCRETSİZ!

BirKutu İkiKutu ÜçKutu DörtKutu
Meizi Lida   10 Kutu
Numaranizi Birakin Kargolama Ücret

Lida ile Basit Şekilde Zayıflayın!

Bu içerik Maxthorn tarafından yazıldı.
21 Ocak 2013 tarihinde Lida Hakkında Bilgiler, Lida ile Gıda Tüketimi kategorilerinde yayınlanmıştır.
Yazı Hakkında: Yorum Yok »

lida ile basit şekilde zayıflayın

Doğal seçilim, ilk saptanan ve en önemli evrim mekanizmasıdır, iki aşamadan oluşur: Birinci aşamada mutasyonlarla, rastgele, yani belirli bir amaç ve hedef gözetmeyen bir genetik çeşitlilik ortaya çıkar, ikinci aşamada, topluluk üzerinde baskı yapan somut koşulların etkisine (bizim örnekte, susuzluk) uyum sağlayan canlılar yaşamlarını devam ettirirken, uyum sağlayamayanlar da elenip yok olurlar.

Evrimin temel yasalarından biri olan “doğal seçilim”in temelinde “uygunluk” prensibi vardır. Ortam şartlarına en uygun olanlar hayatta kalarak yeni nesiller oluşturur. Bu yüzden, hörgüçlerinde su depolayan develer çölün susuzluğuna, uzun tüylü postlarının altında yağ depolayabilen kutup ayıları da kutupların soğuğuna dayanırlar. Yağ depolamaya karşı lida iyi bir çözüm olabilir.

Her iki canlı da kendi bulundukları bölgedeki besin kaynaklarından en iyi şekilde faydalanacak biçimde evrim geçirmişlerdir. Farklılıklar çok küçük olsa da Afrika’da yaşayan bir insanın vücuduyla, kutuplarda yaşayan bir Eskimo’nun vücudu ve besinleri hazmetme şekilleri birbirinden farklıdır.

Deve kutup ayısı kıyaslamasında olduğu kadar belirgin olmasa da, insanlar arasında da gıdalardan yararlanma açısından farklar olduğu bir gerçek. Bilimsel çalışmalar henüz bu farklılıkları tam olarak ortaya çıkarabilmiş değil. Bu yüzden genellemeler yapmak durumunda kalıyor, beslenmeden bahsederken herkese hitap eden doğruları ve yanlışları bulmaya çalışıyoruz. Gelecekte, bireyler arasındaki farklılıkların tespit edilmesiyle genetik yapıya uygun beslenme modelleri oluşturulacağından eminim.

Lida ile Basit Şekilde Zayıflayın! adlı yazımızla ilgili olarak daha fazla internet sayfasına ulaşmak istiyorsanız Lida ile Basit Şekilde Zayıflayın! linkine tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın!

Unutmayın: Lida ile ilgili her türlü yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.