Orjinal Lida Resmi Satış Sitesi - LİDA Kargo ÜCRETSİZ!

BirKutu İkiKutu ÜçKutu DörtKutu
Meizi Lida   10 Kutu
Numaranizi Birakin Kargolama Ücret

Doğal Zayıflama Yöntemi

Bu içerik Maxthorn tarafından yazıldı.
19 Aralık 2012 tarihinde Lida ve Etkileri, Lida ve Hafif Ürünler kategorilerinde yayınlanmıştır.
Yazı Hakkında: Yorum Yok »

Doğal zayıflama yöntemi

Uganda’ daki Kibale Ormanı’ nda yaşayan şempanze ve diğer maymunların neler yediklerini izleyen Harvard Üniversitesi araştırmacıları, altı besin grubu tespit ettiler: Olgun meyve, ham meyve, kabuklu yemişler, yaprak, çiçek ve bitki sapları. Bu araştırmalar gösteriyor ki beslenme alışkanlıklarımız doğal olandan çok uzak. Doğal zayıflama yöntemi arıyorsanız lida zayıflama kapsülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer maymunların ayrım yapmadıkları, ancak şempanzelerin özellikle olgun meyveleri tercih ettikleri saptanmıştır. Şempanzelerin diyetindeki yağ oranı yıl içinde değişmekle birlikte, ortalama %2,5′ tir. Şempanzeler kadar bize yakın olan Bonobo maymunları etçil değildirler ve yalnızca meyve, sebze gibi bitkilerle kökleri yerler.

Ağız ve diş yapılarına bakarak insanların evrimsel süreçte şempanzelerden bile az et yediklerini söyleyebiliriz. İki türün ağız ve diş yapılarını mukayese ettiğimizde aradaki fark açıkça görülür. Australopithecus ilk defa 45 milyon yıl önce görüldüler ve 1 milyon yıl öncesine kadar yeryüzünde varlıklarını sürdürdüler.

Vakitlerinin çoğunu ormanlık alanlarda ağaçların üzerinde geçirdiler. Ağaçların filizlerini, taze sürgünleri, yaprak ve çiçekleri yediler. Australopithecus’ ların beyinleri, maymundan ziyade insana benziyordu. Erkeklerin boyu 130 cm, dişileri ise 110 cm civarındaydı. Alet kullanıp kullanmadıkları tam olarak bilinmiyor. 2.5 milyon yıl önce dünyada çok büyük iklim değişiklikleri oldu. Sahra Çölü büyüdü ve Afrika’daki yeşil alanlar büyük ölçüde kuraklığın etkisinde kaldı.

Doğal Zayıflama Yöntemi adlı yazımızla ilgili olarak daha fazla internet sayfasına ulaşmak istiyorsanız Doğal Zayıflama Yöntemi linkine tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Paylaşın!

Unutmayın: Lida ile ilgili her türlü yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.